středa 1. dubna 2015

Dubnové losováníTak je to tady! Konečně jsem se dočkala a mám před sebou historicky první losování z mé sklenice plné knih. Mrzí mě to, ale už vůbec netuším, kolik obsahuje lístečků. Jen tak pro představu, mám doma v knihovně 451 knih a většina je nepřečtená. Takže losuji minimálně ze 300 knih. Jsem opravdu zvědavá, která bude ta první...


Při losování jsem byla napjatá, jako kdybych mohla vylosovat výhru v podobě cesty kolem světa! Taky to tak máte? Asi ne, co? No, já byla vždycky jiná... :o) Mám pocit, že jsem držela v ruce snad každý z těch lístečků a neskutečně dlouho jsem se rozhodovala, který z nich nakonec opravdu vytáhnu ven. Jeden z nich to být prostě musel, takže...

A už ho tu máme...
Stále ještě netuším jaká kniha se skrývá uvnitř tohoto papírku, takže jsme na tom v tuto chvíli úplně stejně. Moje napětí vzrůstá každou vteřinou a už to nevydržím ani malou chvilku, jdeme na to!


Právě nastal ten okamžik, kdy už všichni víme, jak to vlastně dopadlo! No a mojí první vylosovanou knihou ze sklenice plné knih je kniha Tajemný hrad v Karpatech, kterou napsal skvělý spisovatel Jules Verne! Tento příběh jsem kdysi dávno viděla zfilmovaný, ale krom dvou herců si z něj nepamatuji vůbec nic, takže se těším na příjemné počtení!

Kniha Tajemný hrad v Karpatech má celkem 202 stran, takže bych ji mohla přečíst poměrně rychle. Vlastním nové vydání od nakladatelství Dobrovský z edice Omega. Má nádherné zpracování, překrásnou obálku i předsádku a je z kvalitního papíru. Je to hardback s papírovým přebalem a takovou tou všitou záložkou z textilu, které říkám ocásek. :o) Uvnitř najdete zajímavé ilustrace a každá kapitola je na začátku ozdobena obrázkem tajemného hradu. Vzhledově je tedy kniha opravdu nádherná a já jsem moc zvědavá, jak se mi bude líbit její příběh. Nejpozději do konce dubna se můžete těšit na recenzi doplněnou o mé fotografie...A co vy? Četli jste tuto knihu? Líbí se vám? Přemýšlíte o tom, že by stála za přečtení? Napište mi, budu moc ráda! Doufám, že se vám článek líbil a já osobně už se těším, až budu psát další!

Mějte se tajemně, vaše Katniss

2 komentáře:

  1. Odpovědi
    1. Moc děkuji Irenko! Už se těším, až budeš mít maturitu zdárně za sebou! To pak budu moci psát " Krásné" zase já tobě ke tvým videím! ;-)

      Vymazat