středa 1. června 2016

Rozbalování # 5
Dnes se s vámi chci podělit o další moji radost! Ano, opět mi přišel balíček a tentokrát jsem nakupovala v bazaru na Databázi knih. Dlouho jsem o této knize přemýšlela, protože obsahuje hned několik témat, která mě zajímají, ale novou ji v knihkupectví pod 300,- neseženete. Proto jsem zabrousila na Databázi knih a udělala, snad, kup století! Kniha mi dnes přišla, stála mě 150,- a je jako nová! Už se nemohu dočkat, až se do ní začtu!

Pokud jste v bazaru na Databázi knih ještě nenakupovali, zkuste to! Věřím, že budete nadšení! Stejně, jako já!


Anotace

„Milovat, či nemilovat svou studentku, to je, oč tu běží...“ I v 21. století může na univerzitě vzkvétat zakázaná láska jako ze Shakespearova dramatu Aubrey Priceové začíná poslední semestr jejího bakalářského studia na torontské univerzitě. Zdá se, že už brzy v poklidu dokončí svá studia Shakespearových děl. Pak se ale na katedře objeví nový asistent Daniel a Aubrey se do něj zamiluje. Ani jemu není chytrá, vtipná a nezávislá dívka lhostejná. Ale je tu přísný zákaz vztahů mezi učitelem a studentkou na univerzitě, fakt, že je Daniel děkanovým synem, a také jeho temné tajemství z minulosti…

10 komentářů:

 1. Mohlo by to být zajímavé odpočinkové čtení na léto :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Četla jsem ji a nebyla špatná, ale druhý díl už číst nebudu. Četla se sice hezky, ale pokračování mě neláká, nemyslím si, že je to kam natahovat, ale uvidíš, třeba tě nadchne více než mě.
  Kateřina
  trojtecka.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem na ni hodně zvědavá a doufám, že se mi bude líbit. Většinou čtu celé série, pokud to není úplná hrůza, takže další díly nejspíš přelouskám taky... :-)

   Vymazat
 3. Zrovna jsem si ji půjčila z knihovny, není to špatný příběh, ale klidně by stačil jenom ten jeden díl. ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám pocit, že tento názor sdílejí snad všichni... ;-)

   Vymazat
 4. láska podle S. je poslední dobou velice oblíbená :) Těším se na recenzi!
  http://bilbovy-knihy.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To se těš! ;-) A pokud tě zaujme, víš, kam si pro ni můžeš přijít! ;-)

   Vymazat
 5. Jé, moc gratuluji, vypadá to skvěle, strašně mám ráda tyhle balíčky s knihami. Také se už těším na recenzi! :)

  http://rina-books.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji! Budu se snažit knížku přečíst přednostně, aby byla recenze co nejdřív! I když jsem měla v plánu, vzít si ji s sebou na konci srpna k moři... Tak uvidíme... :-)

   Vymazat