úterý 5. dubna 2016

Takový malý unboxing

Nedávno jsem se na FB zmínila o tom, že jsem neodolala a objednala si knihy u Albatrosu v rámci jejich akce -50%. Vybrala jsem si sice jen dvě ( většinu z nabízených knih mám už doma ), ale jsem z nich neskutečně nadšená a věřím, že budou skvělé!

Tak co na ně říkáte? Četli jste některou z nich? Pokud ano, napište mi, jak se vám líbila, či nelíbila! Budu moc ráda!

Katniss

10 komentářů:

 1. Knížky znám obě, i když nečetla jsem zatím ani jednu. Králíka ale v knihovně mám, jenom jsem se k němu ještě nějak nedostala. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já už po nich pokukovala delší dobu a když teď byly v akci nemohla jsem odolat. Sama jsem zvědavá, kdy se k nim dostanu. Doufám, že brzy!

   Vymazat
 2. Neznám ani jednu. Já teď dočetla Jsou světla, která nevidíme-krása. Brzy o ni budu vyhlašovat GA, o novou :-)
  O všem? Ovšem!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Slyšela jsem o ní už mnohokrát a všichni ji moc chválí. Určitě si ji budu muset taky přečíst, jen netuším kdy... ;-)

   Vymazat
 3. Krásné přírůstky, nečetla jsem ani jednu z knih a abych řekla pravdu, tak mě docela i minuly, protože je neznám. Každopádně přeji, ať se ti líbí :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji! Ani se nedivím, že tě minuly. Sama netuším, jak jsem se o nich dozvěděla, ale moc diskutované nejsou. Já mám takové ale nejraději, mám potom pocit, že jsem objevila zapomenutý poklad! :-)

   Vymazat
 4. Moc hezké přírůstky, ale pro mě novinky :) Musím po nich zapátrat, abych se dozvěděla více :) Přeji příjemné čtení a pěkný večer :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji! Pro mne to sice nejsou nově objevené knihy, ale jsou to novinky v mé knihovně a to je mnohem důležitější... ;-)

   Vymazat
 5. Zbožňujem unboxy. Aj ja veľmi rada čítam knihy no z troskaninej oblasti v každom pripade prajem, aby si z kníh bola.nadšená

  Čo je dobré to musím mať aktuálne aj s extra mega GIVEAWAY

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji Katy! Věřím, že budu! ;-) A z jaké oblasti čteš knihy ty?

   Vymazat